banner isbank

Satranç Haberleri

İL YÖRE YARIŞMASI KULÜPLERİN ANA LİSTESİ

TAKIM LİSTELERİ

ADAY HAKEM VE HAKEM GELİŞİM KURSU

images 
Türkiye Satranç Federasyonu'nun yoğun faaliyetlerinden dolayı aday hakem kursu ve hakem gelişim semineri bir hafta ertelenmiştir.
   
Satranç aday hakem kursu ve mevcut hakemlerimiz için hakem gelişlim semineri açılacaktır. Kurs tarihleri 13-14-15 Nisan tarihleridir. Kursa başvuru ve bilgi almak için 

email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0530 770 65 49


KATILIM_ŞARTLARI.

BAYANLAR MUŞ İL BİRİNCİLİĞİ


2017-2018 Bayanlar Muş İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17-18 Şubat tarihlerinde Muş Gençlik Merkezi'nde yapılacaktır. Turnuvada birinci olan sporcu 4-10 Mart 2018 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan Türkiye Kadınlar Şampiyonasında  Konaklama masrafları Türkiye Satranç Federasyonumuzca karşılanmak üzere katılım hakkı kazanacaktır.


TURNUVA KAYIT              TURNUVA YONERGESİ      LİSANS BİLGİ SİSTEMİ 


OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİOkul Sporları satranç il birinciliği turnuvası 12-16 Şubat tarihlerinde Muş Gençlik Merkezinde yapılacaktır. Turnuva başvurusu Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü'ne yapılacaktır.

Turnuva takvimi şu şekildedir;

Gençler Kategorisi:   12-13 Şubat
Yıldızlar Kategorisi:   13-14 Şubat
Küçükler Kategorisi: 15-16 Şubat

Yarışma TalimatıSELAHADDİN EYYUBİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

mu mem             gsbihl


    
Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen ve toplam 135 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne olan ödüllü satranç turnuvası sona erdi.  Genel ve Kızlar kategorilerinde dereceye giren sporcular düzenlenen ödül töreni ile kupa ve madalyalarına kavuştu.


TURNUVA FOTOĞRAFLARI


EŞLENDİRME VE SONUÇLAR GENEL

Başlangıç sıralaması  tur 1     tur 2    tur 3    tur 4    Geçici sıralama    tur 5   tur 6   tur 7  Final SıralamaEŞLENDİRME VE SONUÇLAR KIZLAR

Başlangıç sıralaması  tur 1     tur 2    tur 3    tur 4     Geçici sıralama    tur 5    tur 6   tur 7    Final Sıralama