banner isbank

ADAY HAKEM KURSU


 

                                                   İlimizde 27-28-29 Mart tarihlerinde Satranç Aday  Hakem Kursu açılacaktır. Başvuru için sitemizin TURNUVA KAYIT bölümünden online başvuru yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için : 0533 236 42 85 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Aday Hakem kurslarına iştirak etmek için kursun düzenlendiği ilin temsilcisine 'Hakem lisansı çıkartmak için istenen evraklar ' ve Kurs ücreti'ni (50TL) yatırdığınız Banka Dekontu ile birlikte müracaat etmeniz gerekmektedir. Dekontun açıklamasına mutlaka (Kursiyerin Adı, Soyadı ve İl Adı, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ) ifadesi eklenmelidir.

 


 

MÜRACAAT’TA İL TEMSİLCİSİNE / KURS YÖNETİCİSİNE VERİLECEK EVRAKLAR

 

1. Kursa iştirak etmek istediğine dair dilekçe

2. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezası olmadığına dair yazı, 

3. Savcılıktan temiz kağıdı veya 657 sayılı devlet memurları kapsamında ise görev yeri belgesi (belgede açık unvan ve öğrenim durumu belirtilmeli )

4. Diploma fotokopisi (657 sayılı devlet memurlarında görev yeri belgesi yeterlidir)

5. 2 adet vesikalık resim

6. 50 TL Kurs Ücretini yatırdığınıza dair Banka dekontu 

(Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir.

Örn Açıklama ( Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli )Hesap Detayları:
Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 4200 Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı:     4200-593 08 38
IBAN:                          TR820006400000142005930838


DİKKAT: Kurs sonucunda başarısız olduğunuz takdirde belgeleriniz kurs yöneticisi tarafından iade edilecektir. Kursun iptal edilmesi veya ertelenmesi halinde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine bildireceğiniz kişisel bilgileriniz (Adı, Soyadı, Cp Tel) ve Banka bilgileriniz (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap No, IBAN) doğrultusunda iade en kısa sürede yapılacaktır.  Kursu başarıyla bitirmeniz halinde, hakem lisansınız düzenlenerek bağlı olduğunuz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne gönderilecektir.

Evrakları eksik olanlar kursa dahil edilmeyecektir.