banner isbank

Satranç Haberleri

ANTRENÖRLÜK KURSLARI HAKKINDA !

DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZ !!

Açılacak antrenör kurslarımıza katılmak isteyen adayların herhangi bir ücret yatırmadan önce, ön kayıtlarını Turnuva Kayıt kısmından yapmaları gerekmektedir. Yeterli sayıya ulaşılması halinde (en az 20 kişi) kurs talebinde bulunacağız.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA YENİLENEN ANTRENÖR KURSLARI MÜFREDATI VE DERS SAATLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

BU DOĞRULTUDA, GEREK DERS SAYILARINDA GEREKSE DERS SAATLERİNDE YAPILAN DÜZENLEMEYE GÖRE FEDERASYONUMUZCA 2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDEN İTİBAREN UYGULAMAYA KONULAN KURS ÜCRETLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDE AÇILACAK KURSLARIN DUYURUSU http://www.tsf.org.tr/antrenorluk-kurslari LİNKİNDEN VE KURSUN AÇILDIĞI İLİN SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SAYFASINDAN DUYURULACAKTIR.

KURSLARA KATILACAK KURSİYERLERİMİZ; 

  1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11748-1-kademe-antrenorler LİNKİNDE, 
  2. KADEME ANTRENÖR KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN İSE http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11749-2-kademe-antrenorler LİNKİNDE YER ALAN AÇIKLAMALARA ULAŞABİLİRLER. 
İLİMİZDE YAPILMASI PLANLANAN ANTRENÖRLÜK KURSLARI İÇİN SAYFAMIZIN ''TURNUVA KAYIT'' BÖLÜMÜNDEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

SOKAKTA SATRANÇ

sokaktasatranc2018-buyuk 
 Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl okullar açılmadan önceki hafta düzenlenen ''Sokakta Satranç Var'' projesi bu sene 8-15 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. 81 ilde uygulanan bu proje ilimizde de her sene olduğu gibi bu senede çeşitli etkinliklerle uygulanacaktır.
 
 Muş Satranç İl Temsilciliği olarak farklı zaman ve mekanlarda yapacağımız etkinlik 13 Eylül Perşembe günü saat 17:00'da Öğretmenevi önünde tüm Muş satranç ailesinin katılımyla yapılması düşünülmektedir. Tüm sporcu, antrenör ve hakemlerimizi satranç takımlarıyla birlikte ''Sokakta Satranç Var'' demeye davet ediyoruz.

BULANIK BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ.

2018-04-30-PHOTO-00000189
belediyelogosu1Muş Bulanık Belediyesi tarafından Gençlik Haftası kapsamında Bulanık Sultan Alparslan Otağı Kıl Çadırında düzenlenen toplam 6.000 TL para ödüllü Satranç Turnuvası 13 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen ödül töreninin ardından tamamlandı. 

Turnuvanın ödül töreni; Bulanık Belediyesi İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Aral, Sporcular ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.  


TURNUVA FOTOĞRAFLARI


TURNUVA VERİLERİ:


AÇIK KATEGORİ:


BAŞLANGIÇ SIRALAMASI   TUR 1    TUR 2     TUR 3     TUR 4   TUR 5    TUR 6    TUR 7  FİNAL SIRALAMA

16 YAŞ ALTI KATEGORİ:

BAŞLANGIÇ SIRALAMASI   TUR 1    TUR 2    TUR 3     TUR 4    TUR 5    TUR 6    TUR 7   FİNAL SIRALAMAİL YÖRE YARIŞMASI KULÜPLERİN ANA LİSTESİ

TAKIM LİSTELERİ

ADAY HAKEM VE HAKEM GELİŞİM KURSU

images 
Türkiye Satranç Federasyonu'nun yoğun faaliyetlerinden dolayı aday hakem kursu ve hakem gelişim semineri bir hafta ertelenmiştir.
   
Satranç aday hakem kursu ve mevcut hakemlerimiz için hakem gelişlim semineri açılacaktır. Kurs tarihleri 13-14-15 Nisan tarihleridir. Kursa başvuru ve bilgi almak için 

email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0530 770 65 49


KATILIM_ŞARTLARI.